GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 4754394
nr 475 4394
Stekfat
Kina, Blåvitt, längd: 43 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:30:06
400 kr
450 kr
1.100 kr
950 kr
1.300 kr
Stekfat
nr 475 4394
Stekfat
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.400 kr |
måndag 2 juli 2007 |